Pages Menu
Categories Menu

fitness dla dzieci

fitness dla dzieci

Różnica Między byciem inteligentnych, wykształconych i inteligentny

ZAWSZE byłem zaintrygowany Temat Inteligencji. Jako Dziecko moja matka bedzie odnosić SIĘ zrobić Mnie Jako „smart”, ale Szybko zauważył, že wszyscy Rodzice odnoszą SIĘ zrobić swoich Dzieci Taki Mądry. W Czasie chcialbym dowiedzieÄ ‡ SIĘ, ZE Randki poland Nie SA Inteligentne, tak Jak Randki poland Nie SA słodkie. Gdyby tak bylo, mielibyśmy świat pełen Pięknych, inteligentnych Ludzi – Czego NIE Robic.

Niektórzy NAS Z Inteligentne SA; ale nie nie tak mądry Jak myślimy, A Inne Sa bardziej Inteligentne niz SIĘ wydaje, co sprawia, že zastanawiam SIĘ, JAK mozna zdefiniować Inteligentne? Co sprawia, že Jedna osoba mądrzejszy od drugiego? KIEDY „spryt ulicznych” ważniejsza niz „mądrość książki”? CZY mozna Być jednocześnie mądry i głupi? CZY bycie inteligentny bardziej bezpośredni wpływ genetyki LUB czyjegoś Środowiska?

Następnie istnieją kwestie Edukacji, Inteligencji i mądrości.

Co do Znaczy Być wykształcony? Jaka JEST różnica Pomiędzy byciem Bardzo wykształcona i Bardzo inteligentny? CZY SA Wysoko wykształceni automatycznie sprawi, ZE Bardzo inteligentny? CZY mozna Być Bardzo inteligentny, bez wykształconych? CZY IQ naprawde coś Znaczy? Co sprawia, že Człowiek mądry? Dlaczego mądrości zazwyczaj wiąże SIĘ ZE starości?

Moja Chęć Poszukiwania odpowiedzi na te pytania zainspirowały Wiele godzin intensywnych Badań, Które włączyło odczyt 6 Książek, Sętki Dokumentów badawczych i niezliczone Godziny w internecie; Która blednie w porównaniu zrobić trwania studiów i Badań, ZE pionierami w zakresie wywiadu i Edukacji JAK Howard Gardner, Richard Sternberg, Linda S. Gottfredson, Thomas Sowell, Alfie Kohn í Diane F. Halpern, którego prace SA cytowane wag TYM artykule,

Mój cel byl PROSTY: Zgromadź, syntetyzować i przedstawiają dane dotyczące Tego, co to Znaczy Być inteligentny, wykształcony i inteligentny, ABY mógł on byc rozumiany i stosowany przez osoby W nd Ich lokacyjny.

Artykuł dzięki: