Pages Menu
Categories Menu

fitness instruktor

fitness instruktor

Oryginalny procentowa wynosiła w ocenie „Wieku umysłowego” – średni POZIOM Inteligencji dla osoby W w danym Wieku. JEGO stworzenie, test Bineta-Simona (pierwotnie nazywany JEST „Skala”), utworzona Archetyp dla przyszłych testach Inteligencji.

H. H. Goddard, Dyrektor działu Badań w Vineland Szkole W New Jersey, Przekład pracy Binet NA język angielski i zalecał bardziej ogólne ZASTOSOWANIE Testu Simon-Bineta. W przeciwieństwie Binet, Goddard uważane inteligencja samotna, Stałe i wrodzoną podmiotu, ktory moze byc mierzony. Z Pomocą Lewis Terman Z Uniwersytetu Stanforda, a PRODUKT JEGO końcowy, opublikowane wagowo 1916 Roku Jako Stanforda-Bineta Simona rewizji Skala Inteligencji (znany rowniez Jako Stanforda-Bineta), STAL SIE testową standardem Inteligencji wagowo Stanach Zjednoczonych.

Ważne JEST, ABY pamiętać, ZE Błędne informacje W celu IQ JEST, ZE JEST Stała i nie nie moze zostać zmieniona. Faktem JEST, ZE IQ SA Znane wahać – zarówno w górę i w dół Jak w ciągu swojego Życia. To Nie Znaczy, ZE stają SIĘ bardziej LUB mniej Inteligentne do Po Prostu oznacza, že testowane Lepiej na Jeden Dzień od drugiego.

fitness instruktor

Jeszcze Jedna Rzecz wiedziec o testach IQ: Zostały jeden wykorzystane dla celów rasistowskich OD ICH Importu zrobić USA, Wieluniu Z Tych, którzy Byli zaangażowani w imporcie i wyrafinowania Tych testów uważa SIĘ, ZE IQ bylo dziedziczne I SA odpowiedzialne za Karmienie błędność, Które przejść żart „Stałe” cecha.

Wieluniu imigrantów Były testowane w 1920 Roku í Nie zdało Tych testów IQ. W rezultacie Wieluniu z Nich odmówiono wjazdu zrobić USA Albo zostali zmuszeni zrobić poddania SIĘ sterylizacji dla strachu wypełniania Amerykę „głupi” i „gorsze” poland. Jeśli pamiętacie, testy zostały zaprojektowane zrobić Białej Klasy średniej Amerykanów. Jak myślisz, kto bedzie mial najwięcej trudności w oddawaniu ICH?

Artykuł dzięki: dobryalkomat.pl/?pl_dobry-alkomat,33