Pages Menu
Categories Menu

uroda a cwiczenia

uroda a cwiczenia

Opieki prenatalnej

Mając na uwadze, aby, Nie bylo Lepiej (LUB więcej właściwe) MIEJSCE na rozpoczęcie niz na początku naszego istnienia SAMYM: jak płód w łonie Matki.

Istnieje Coraz więcej dowodów, že spożywanie żywności, Która JEST bogata w żelazo, zarówno przed, JAK I podczas ciąży ma kluczowe znaczenie dla budowania prenatalnej Mózg. Naukowcy odkryli Silny Związek Między niskim poziomem żelaza w okresie ciąży i niskiej IQ. Pokarmy Bogate w żelazo do lima fasola, fasola, fasola pinto, Szpinak, szparagi, brokuły, owoce morza, orzechy, suszone owoce, płatki owsiane, i zbożach.

Dzieci z niskim statusie żelaza w macicy (ciężar macicy) trafia niżej na każdym teście i mial znacznie Mniejsze Zdolności językowe, Umiejętności precyzyjnego Mechanicznych i ustępliwość niz Dzieci z Wyższych poziomów prenatalnej żelaza. W istocie, odpowiedniej Opieki prenatalnej JEST Kluczowa dla Rozwoju Umiejętności poznawczych.

Umiejętności POZNAWCZE

uroda a cwiczenia

Umiejętności poznawcze SA PODSTAWOWE Umiejętności psychiczne, ktorých używamy, ABY Myślec, Uczyć się i Uczyć. Obejmują jeden Szeroki zakres procesów psychicznych wykorzystywanych zrobić Analizy dźwięków i Obrazów, przywołać informacje W oo Pamięci, ABY związki Pomiędzy różnymi kawałkami Informacji i utrzymać koncentrację na konkretnych zadaniach. Moga jeden Być indywidualnie identyfikowane i mierzone. Siła Umiejętności poznawcze i sprawność koreluje bezpośrednio z łatwością uczniów uczenia SIĘ.

Picie, ciąża I JEJ WPŁYW INTELEKTUALNEJ

Picie w Czasie ciąży nie żartem Mądry . W rzeczywistości JEST się wręcz Głupie.

Badanie przeprowadzone w alkoholizmowi: Kliniczna Eksperymentalne Badania wykazały, že nawet lekkie zrobić umiarkowanego picia alkoholu – zwłaszcza wagowo drugim trymestrze – żartem związane z niższym IQ u potomstwa w Wieku 10 Lat.
Artykuł dzięki: http://www.branzalesna.pl/katalog-firm/firmy-branzy-transportowej/