Pages Menu
Categories Menu

uroda aryjska

uroda aryjska

6. Gniew

90% Kobiet Nie Beda oszukiwać Chyba ZE przenieśli Swoje uczucia zrobić innego mezczyzny. Wiec jeśli KOBIETA JEST oszukuje Ciebie, ona niezmiennie od początku widzieć CIĘ Jako inny Człowiek. W JEJ oczach, jestes JEJ zmuszając Być niewierna mezczyzny, którego Kocha TJ kochanka. Ponadto, wierzcie LUB nie, moze ona WINE ZA JEJ sprawa I prawdopodobnie bedzie pokazać SIĘ W niewyjaśnionych przepięciami Gniewu. Wiec jeśli Nagle zaczyna wyrzekając Twój dotyk, unikając kontaktów fizycznych w rozmowie, itd, mozna usiąść. W odwrotnej, KIEDY Nagle Bielizna Italian Fashion obojętna na pewno chodziło o nieprzestrzegania powiedzieć, zabrać ja na Obiad LUB Nie złość, bo nie pamiętam SWOJĄ rocznice ślubu, Moze Być zadowolony, ZE uciekł poważny Wiersz, ale uwierzcie mi, Maja problemem Duży.

7. Ona Nigdy Kucyki. ZAWSZE

Dla większości mężczyzn, idealna KOBIETA w Taka, Która Nigdy Kucyki i dlatego większość Kobiet wychodzi z Siebie, ABY uniknąć dokuczliwy w ogóle times.In prawdę jednak Každá KOBIETA Czas bedzie gderać Raz nd jakis Bo To Jest wrodzone. Moze by Być Małe Rzeczy, JAK próbuje powiedzieć, JAK jechać, czyli Jak węzeł Krawat LUB Jak złożyć paznokcie, ALE KIEDY twoja Żona całkowicie odchodzi zrobić własnych Urządzeń Nagle ja nie nie włączyć Włosy KIEDY Kreska na Swój sposób pracy Z pomarańczowej koszuli i Zielonym spodni, SA szanse, ZE znalazła kogoś innego zrobić „Matki”.

uroda aryjska

8. Overattentiveness vs Obojętność

Zwykłe Żona oszukiwanie Moze Być obojętna, ale w rzeczywistości, większość Kobiet, Które oszukują poczucie Winy i dlatego moze deweloperskim starać sie zrekompensować poprzez bycie Jeszcze bardziej zwracać uwagę na CIEBIE. Nie Być nieświadomi, naiwny Mąż; Badz czujny !!! Jeśli staje SIĘ ONA Zbyt uprzejmy, trzeba zapytać, CO ONA próbuje nadrobić.

9. Nowe hobby.

Badania wykazały, že w związku, Kobiety Sa bardziej prawdopodobne, ABY spróbować Nowych Rzeczy, ABY zadowolić Ludzi w Ich życiu, niz na odwrót.
Artykuł dzięki: