Pages Menu
Categories Menu

uroda fazy ksiezyca

uroda fazy ksiezyca

Ronald Reagan China White House

Biały Dom Chiny Maja Długa i ciekawa historie, o unikalnych punktów Zainteresowania ZE strony branzalesna.pl/ogloszenia/podwykonawstwo-i-zlecenia/pozyskiwanie-drewna.html każdej kwestii, Które zostały zamówione przez Różnych prezydentów. Większość kolekcji Madison zostało spalone LUB zniszczone, byla Pierwsza Dama Laura Bush MA Rekord w większości pieniędzy wydanych na Chiny za prezydentury George’a W. Busha, A Ronald Reagan i Nancy otrzymał krytykę za kwotę pieniędzy na Ich 1982 WHC.

Nancy i Ronalda Reagana, PO dokładnym badaniu, wybrał szkarłatny czerwony talerz porcelanowy Obiad (w środku Biały, Czerwony NA CZĘŚCI zewnętrznej) z ramionami prezydenckich w centrum, na ICH White House Chinach (WHC). Raleigh DeGeer amyx, Jedna z dwoch największych kolekcjonerów w Stanach Zjednoczonych WHC uzyskał kilka kawałków z Tej kolekcji. Inne Elementy istnieją w Różnych rodzinach oraz w muzeach w całych Stanach Zjednoczonych.

Reagan Chin Przybył w 1982 Roku PO selekcji Maja byc produkowane przez Lenox, Trenton, New Jersey. Z jednym wyjątkiem TYLKO, Lyndon B. Johnson w Chinach, Lenox od Tego Czasu został Wybrany Jako oficjalny DOSTAWCA od Pięknej Lenox China wzór Woodrowa Wilsona w 1918 Roku.

Szkarłatny czerwony kolor został Wybrany specjalnie przez First Lady Nancy Reagan; W CZESCI na JEJ zamiłowanie zrobić koloru Czerwonego. Dodatkowo, szkarłat warunkiem jasny akcent na białych ścianach wyłożonych plytami, JAK rowniez złocone dodatki z White House State Dining Room. Pani Reagan osobiście zatwierdził szkice dla kazdego i kazdy Kawałek, nawet podjęciem ostatecznej decyzji o Tym, Jak złoty żebrowane pasy powinny Być odpowiednio stosowane.

Te Wspaniale ramiona prezydenckie w dramatycznej środku płyty Usług, byla Stosowana wag dloni uniesionej Złota pasty. Niesłychana 40 oddzielnych Operacji niezbędnych; I równie niespotykane 9 oddzielnych wypalania złoconych Byli zobowiązani zrobić tworzenia Tego wspaniałego Historycznego przykładu.
Artykuł dzięki: