Pages Menu
Categories Menu

uroda klasyczna

uroda klasyczna

Różnica – Pixies i Wróżki

KIEDY myślisz o Pixies CZY wróżki często mysle o Tej samej istoty. Mała ludzka Jak JEST do Skrzydlate i piekne. Jednak chochliki i wróżki Sa zupełnie inne, także w Wieluniu legendach nawet nie nie dogadać.

Pixies żyją w Ogrodach i łąkach. Woli Ogród Siebie, ponieważ Ich dieta sklada SIĘ z nektaru i miodu. Sa na ogół Spokojne, ciemnym piwem pójdzie na wojne z bajki nad Terytorium w razie Potrzeby. Istoty te nie nie SA nieśmiertelne; uważa SIĘ, ZE żyją Roku Okolo 15 zrobienia 20. Niektórych legendy przedstawiają im skrzydeł, inne bez. Większość z Nich JEST ubrana w zielony kamuflaż z ogrodem LUB Łąki. Nich WSZYSTKIE Z Maja spiczaste uszy.

uroda klasyczna

Každý Pixie Kocha kraść Kucyki dla Zabawy, i cieszą Figle na Siebie. Nie odporny na pranking Ludzi, te małe stworzenia rowniez często Daja Zwierząt domowych Problemów Jako sposób na Dobrą zabawe. SA Mniejsze niz Ich odpowiedniki Baśni, srednio okolo 4 cali wysokości . Sa śmiertelnie uczulone na srebro, A nawet szczotki z Metalu mozna wysłać je zrobić Ich Śmierci.

Wróżka JEST Okolo 6 cali wysokości i JEST często uważana apodyktyczny. Chociaż te stworzenia SA przedstawiane Jako Pięknych skrzydlatych istot pełnych magii i mistyki, Moga Być złośliwa i wojny itp. Wróżki trafi zrobić wojny o, Własności í często walczyć Z Ich odpowiednikami.

uroda klasyczna

Wróżki SA nieśmiertelne i Maja Wykop zrobić udzielania Darów dla Ludzi zechcą. Maja Magiczne Moce, Które pozwolą im Być twórczy i latać, A także Wykop zrobić znikania gdy Człowiek podejść. Mieszka tam, Gdzie zechcą, Różne rodzaje wróżek zamieszkujących Różne Obszary. Większość wróżki unikać dużych Miast, ponieważ Wola swobodę Otwartych przestrzeni i świeżego POWIETRZA PO Stronie Kraju. Większość Miast „zamieszkały” w innych magicznych stworzeń takich Jak elfy i gnomy.

Wróżki delektować SIĘ owocami i serem i Maja TE sama niechęć zrobić Srebra Jako pixie. Wróżki Maja Wykop zrobić manipulowania elementami i często Robić. Cieszą SIĘ Tworzenie Rzeczy TAKIE Jak buty i często kradzieży przedmiotów Gospodarstwa Domowego od Ludzi, ABY zakończyć Swoje projekty.

Oba rodzaje stworzeń Były w ludzkiej Tradycji Ludowej od początku Czasu. Kazda kultura MA SWOJĄ historie o Małych skrzydlatych stworzeń, Które przynoszą Szczęście LUB Kłopoty. Wiele legend i stowarzyszonych magicznych stworzeń takich Jak ciasteczka i Krasnali znaleźć Swój Początek w Anglii i Irlandii. Ale każde Społeczeństwo wymienia je w pewnym momencie.

Artykuł dzięki: http://projekty-sklepow.pl/