Pages Menu
Categories Menu

fitness mozgu

fitness mozgu

2. Stajesz „Dear John”

Chodzi mi o do, CZY istnieje konkretny aspekt istnieje podejrzenie, ZE MOZE Być oszustwo oo, obserwować, JAK ONA traktuje CIĘ Wokół niego. Jeśli ona traktuje CIĘ Jak dobry ol’buddy Wokół niego, moze chcesz zachować Bliżej oka na dziesięć Związek. Jeśli ONA JEST ZE SOBA emocjonalnie splątane, A następnie, gdy w towarzystwie oboje;, ona bedzie instynktownie Staraja SIĘ traktować jednakowo, o nie nie show „faworyzowania”.wezopsuj

3. Całowanie

Zasada Testu pocałunek JEST ogólnie dla mężczyzn i Kobiet, wiec jeśli ONA JEST oszukuje Ciebie, JEJ Techniki całowania SIĘ zmieni, podświadomie zbierając ZE w drugim człowieku. ALE PROSZĘ Nie wstrzykiwać paranoję zrobić Tego, JAK moze ona po prostu Nie Chce zrujnować JEJ szminki CZY coś.

4. Zmiany w stroj

Przez się, Ze Nie Musi się oznaczać, ubranie, ale bieliznę. Jeśli twoja Żona byla podatna na wygodne, Dobre-Girl bawełnianej bielizny dla swoich 10 latach małżeństwa i Nagle ONA JEST Inwestowanie w oszałamiającą skrawki koronkowych celu należy SIĘ martwić o ile oczywiscie zostały harping na Tym i nakłaniając JEJ ISC koronkowy. Na odwrocie, moze Nagle decydują SIĘ zacząć nosic bieliznę sexy koronkowe CZY ONA Myśli, ZE oszukują, bo podświadomie Staraja SIĘ konkurować z druga kobietą, ABY wygrać z powrotem !!! Tak CZY inaczej, trzeba mówić, ponieważ nie nie mozna wygrać, aby Jedno: Jeśli ONA JEST oszukiwanie, tracą JA; jeśli ona nie nie JEST oszustwo, ale Myśli, ZE oszukują, powinieneś obawiać SIĘ O Swoje Życie, bo zrobić cholery NIKT NIE MA fury Jak KOBIETA wzgardzona.

5. kłamstwo

Nigdy nie nie spotkałem SIĘ oszukiwać, Który chciał Być złapany wiec leżące JEST ZAWSZE oznaka, ZE MA coś zrobić ukrycia LUB ZE zrobiła cos Czego NIE JEST BARDZO dumny. Gdy pani kłamie, ona moze poklepać ja po włosach, odwrócić WZROK ITP Jednak Nie ZAWSZE SA oznaki oszukać dowodu I SA Lepiej omówione w innym artykule. (Patrz wzorcowych na końcu Tego artykułu).

Artykuł dzięki: