Pages Menu
Categories Menu

uroda niemiecka

uroda niemiecka

San Antonio Szkoły otrzymują Dotacje na celu przygotowanie Studentów i budowę Nowych obiektów

Dotacje pomoc uczniom przygotować SIĘ zrobić policealnych Edukacji

uroda niemiecka

Trzy licea San Antonio Szkół otrzymali Granty od STANU teksas, ABY pomoc studentom w osiąganiu celów ICH uczestniczy college’u LUB uniwersytetu. Teksańska Liceum zakonczenie I SUKCES Dotacje, O łącznej Wartości $ 200,000 przyznano Edison Technical High School, Fox techniczne liceum Navarro Academy.detektyw sopot Kazdy z Tych San Antonio Szkoły Beda korzystać z Funduszy w sposób, Który zajmie szczególne Potrzeby swoich uczniów.

Edison Technical High School planuje wykorzystać Dotacje $ 80.000 zrobić tworzenia í uruchamiania gotowość Academy SOBOTA College. Aby ekscytujący I Innowacyjny program Który bedzie wspólnie przez Nauczycieli i profesorów uniwersyteckich Edisona. Pozwoli poczuć się uczniom, Czego oczekuje sie na poziomie uniwersyteckim. Głównym celem gotowość Akademii sobota College JEST podniesienie ACT Studentów i usiadł wyniki w celu lepszego Ich szanse na sukces W procesie Rekrutacji Uczelni.

uroda niemiecka

San Antonio Szkół Fox Technical High School wykorzystuje CZĘŚĆ swojej $ 80.000 dotacji zrobić Wdrożenia SAT i ACT warsztaty, Które pomogą uczniom STAC SIĘ gotowy, ABY podjąć sondy. Fox Technical High School planuje rowniez wykorzystać Fundusze http://projekty-sklepow.pl/ na opłacenie opłat egzaminacyjnych uczniów. Szkolenie Nauczycieli w ramach PROGRAMU studiów Określenia przygotowania zaawansowania Via Indywidualnych zostaną opłacone oo pozostałych Funduszy.

Navarro Academy, Który otrzymał 30,000 $ Funduszy dotacyjnych, JEST Jedna z kilku Szkół San Antonio, Który stworzy Advancement Via Indywidualne Szkolenia Ustalenie dla swoich Nauczycieli. Navarro Akademia planuje wykorzystać większość JEGO przyznania SIĘ zrobić ustanowienia funduszu Transportu PRZED I PO Szkole tutoring i mentoring.

Artykuł dzięki: